Reference

Díky za vyřešení problému s tvrdou vodou. Trápila nás již nějaký čas a jsme rádi, že jsme vybrali právě AquaSoftener 170.
Lenka a Pavel, Kostomlaty
Před dvěma měsíci jsme zakoupili AquaSoftener 350 na chalupu a heuréka! Hodnoty vody jsou perfektní a vodní kámen už nás netrápí.
Petr, Bystřice
Každé dva roky jsme měnili topnou spirálu v bojleru a pračce. Teď máme změkčovač od EuroClean a je po problému. Díky za doporučení i instalaci! Sama bych si neporadila.
Jana, Hlinsko
Máme v kraji velmi tvrdou vodu na kterou jsme doposud používali různé filtry. Bohužel vždy vydržely jen pár týdnů a pak jsme museli koupit nové, což se prodražilo. Nakonec jsme se rozhodli vyřešit problém jednou pro vždy a po krátkém průzkumu vhodných změkčovačů zakoupili AquaSoftene 440 a můži říci, že nelitujeme.
Michal, Dašice
AquaSoftener 170 – výborná volba na chalupu, kde nejste po celý rok. Sůl měním jednou za čas, za to obklady už od vodního prevíta čistit nemusím 🙂
Pepa, Neveklov
Mám velikou radost, že už nemusím týden co týden drhnout citrónovu vodou celou koupelnu. Díky!
Petra, Holubice
Nemuset jednou za čas dokoupit regenerační sůl, nemá to chybu :). Ale i tak, spokojenost.
Josef, Dolany
Děkuji panu Kočímu za pomoc při výběru vhodného změkčení do rodinného domku a děkuji panu Hoffreiterovi za rychlou instalaci zařízení. Vše šlape jako hodinky.
Radim, Vysoký Chlumec

pošlete nám vlastní zkušenost

 

Přidejte se k nám